Niemann Polska

Blog

Rewolucja Niemann Polska w materiałach do produkcji drzwi przesuwnych szaf i garderób

Środa, 5 lipca 2017

Drzwi przesuwne mają szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz. Służą, jako zamknięcie szaf wnękowych oraz wolnostojących. Mogą być również wykorzystane, jako drzwi do pokoju, garderoby czy jako ruchoma ściana oddzielająca i dzieląca pomieszczenia. Dzięki płytą meblowym Niemann Polska takie drzwi mogą nadać charakteru każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdują. 

 

Pianovo Metal - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.8

Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Pianovo Metal - w konsekwencji twórczej pracy nad doskonaleniem produktu Pianovo narodził się pomysł uszlachetnienia znanego do tej pory wykończenia matowego powierzchni. W rezultacie otrzymaliśmy 4 nowe warianty płyty: Miedź, Tytan, Stal i Chrom, odzwierciedlające najnowsze trendy i dające nowe możliwości ich wykorzystania.

Skóra (leather) - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.7

Wtorek, 11 kwietnia 2017

 Trudno o inny, tak wytworny i zmysłowy materiał, jak skóra. Płyty MDF pokryte rekonstruowaną skórą to propozycja dla tych, którzy nie boją się awangardowych połączeń w swoim domu czy biurze. Mają zapach oraz fakturę (strukturę ziarna) w dotyku identyczną jak skóra naturalna. Dzięki nim można uzyskać bardzo elegancki i „ciepły” wystrój projektowanego wnętrza a same meble zyskają szlachetny i wysokogatunkowy wygląd.

Kristall

Technika Zero-Edge (czyli zero obrzeża)

Kristall Zero-Edge została doceniona nagrodą High Quality Award na targach Interzum 2015 w Kolonii

Pianovo Metal

Leather (skóra)

Polaris

AluColor/Aluminum/Stal nierdzewna

PRESTIGE LINE by Niemann - ekskluzywne płyty i fronty, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Poniedziałek, 20 marca 2017

Płyty meblowe Niemann należą do najbardziej nowatorskich w świecie. Można je znaleźć w produktach największych fabryk meblowych, jak i w zabudowach wnętrz wysokiej klasy. Większość kojarzy płyty Acrylux oraz Polygloss. Jednak w ofercie Niemann Polska znajdują się również produkty PRESTIGE LINE, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

Polaris - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz. 6

Poniedziałek, 6 marca 2017

Płyta Polaris to jedna z najbardziej odpornych i „długowiecznych” powierzchni dostępnych na rynku. Ultra matowa powierzchnia pokryta laminatem HPL odporna na „ślady palców”. Powstają one z wielu warstw papieru impregnowanego żywicą termoutwardzalna w warunkach wysokiego ciepła i ciśnienia. Na bazie płyt Polaris wykonywane są fronty z efektem „zero edge”.

Kristall - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz. 5

Poniedziałek, 20 lutego 2017

Kristall to nowa jakość w dziedzinie płyt o wysokim połysku. Unikalny materiał daje głębię szkła, a ponadto zapewnia wygodę obróbki i bezpieczeństwo (jest nietłukący). Unikalne krawędziowanie frontów z tej płyty, w technologii Zero Edge, pozwala uzyskać dokładną imitację frontu szklanego. Przy czym płyty Kristall w porównaniu do frontów szklanych są o wiele lżejsze, bezpieczne i można je obrabiać jak płytę meblową. Płyta dostępna jest w 5 wariantach.