Niemann Polska

Blog

Decor - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.4

Wtorek, 7 lutego 2017

Znana na rynku i bardzo lubiana przez klientów kolekcja płyt Decor, to płyty oparte na kolorystyce Polygloss, Polymatt i Pianovo, wzbogacone  o unikalne chromowe lub matowe wzory. Płyty Decor występują w 2 wariantach: połysk ze chromowym lub matowym wzorem.

Co ma wpływ na cenę kuchni na wymiar?

Poniedziałek, 23 stycznia 2017

Decyzja o zakupie mebli kuchennych nie jest prosta, szczególnie że wiąże się ze sporym obciążeniem domowego budżetu. Każdemu marzy się kuchnia jak z kolorowego katalogu. Kuchnia, która będzie funkcjonalna a zarazem piękna. Niestety, takie marzenia kosztują. Jeśli planujemy zakup mebli kuchennych na wymiar, warto abyśmy byli świadomi, za co płacimy. Sprawdziliśmy, które elementy mebli kuchennych mają największy wpływ na jej cenę.

 

Jakie kuchnie kochają Polacy? Jakie były trendy minionego roku i co będzie na topie w 2017 roku?

Środa, 11 stycznia 2017

Jak wynika z danych sprzedażowych Niemann Polska, Polacy w dalszym ciągu najbardziej kochają białe kuchnie. W minionym roku to właśnie białe płyty meblowe Acrylux oraz Polygloss sprzedawały się najlepiej.  Trend, który zrodził się kilka lat temu na wnętrza skandynawskie, a tym samym białe kuchnie, wciąż jest obecny w wielu domach i ma dużą rzeszę zagorzałych zwolenników.  W 2017 r dużym zainteresowaniem cieszyć się będą nietypowe materiały takie jak miedź czy chrom.

 

Pianovo Super Mat i Silk - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.3

Poniedziałek, 2 stycznia 2017

Płyta Pianovo Super-mat to propozycja dla tych, którzy wolą meble o super matowym wykończeniu. Są to płyty o ciekawej kolorystyce, odporne na zarysowania i „ślady palców”. Doskonale sprawdzają się jako materiał na fronty szafek kuchennych.

 

Polygloss (wysoki połysk) - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.2

Wtorek, 27 grudnia 2016

Fronty wykonane z płyt meblowych Polygloss to gwarancja, że nasza kuchnia będzie bardzo wytrzymała na wszelkie uszkodzenia. Takie fronty nadają kuchni nowoczesny wyraz, są proste w formie, a zarazem są eleganckie i gustowne.

Acrylux ECO, Premium i Mat oraz Acrylux 0.5 - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.1

Wtorek, 20 grudnia 2016

Fronty do mebli kuchennych z płyt meblowych Acrylux są doskonałą alternatywą dla frontów lakierowanych. Fronty mają bardzo wysoki połysk, dzięki któremu uzyskać można efekt głębi i lustra w kuchni.