Niemann Polska

Blog

Jakie kuchnie kochają Polacy? Jakie były trendy minionego roku i co będzie na topie w 2017 roku?

Środa, 11 stycznia 2017

Jak wynika z danych sprzedażowych Niemann Polska, Polacy w dalszym ciągu najbardziej kochają białe kuchnie. W minionym roku to właśnie białe płyty meblowe Acrylux oraz Polygloss sprzedawały się najlepiej.  Trend, który zrodził się kilka lat temu na wnętrza skandynawskie, a tym samym białe kuchnie, wciąż jest obecny w wielu domach i ma dużą rzeszę zagorzałych zwolenników.  W 2017 r dużym zainteresowaniem cieszyć się będą nietypowe materiały takie jak miedź czy chrom.

 

Pianovo Super Mat i Silk - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.3

Poniedziałek, 2 stycznia 2017

Płyta Pianovo Super-mat to propozycja dla tych, którzy wolą meble o super matowym wykończeniu. Są to płyty o ciekawej kolorystyce, odporne na zarysowania i „ślady palców”. Doskonale sprawdzają się jako materiał na fronty szafek kuchennych.

 

Polygloss (wysoki połysk) - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.2

Wtorek, 27 grudnia 2016

Fronty wykonane z płyt meblowych Polygloss to gwarancja, że nasza kuchnia będzie bardzo wytrzymała na wszelkie uszkodzenia. Takie fronty nadają kuchni nowoczesny wyraz, są proste w formie, a zarazem są eleganckie i gustowne.

Acrylux ECO, Premium i Mat oraz Acrylux 0.5 - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.1

Wtorek, 20 grudnia 2016

Fronty do mebli kuchennych z płyt meblowych Acrylux są doskonałą alternatywą dla frontów lakierowanych. Fronty mają bardzo wysoki połysk, dzięki któremu uzyskać można efekt głębi i lustra w kuchni.

 

Jak czyścić i dbać o fronty kuchenne Niemann Polska

Środa, 14 grudnia 2016

O meble kuchenne trzeba dbać. Często jednak nie wiemy jak robić to prawidłowo. Jak używać sprzętów kuchennych, czym czyścić zabrudzenia z tłuszczu lub odciski palców. Podpowiadamy,
w jaki sposób dbać o fronty kuchenne, wykonane z płyt Niemann Polska.

 

Połyskowe fronty lakierowane, foliowane czy fronty Niemann Acrylux i Polygloss? Jaka jest między nimi różnica i które najlepiej sprawdzą się w kuchni?

Wtorek, 29 listopada 2016

Wybór mebli do naszej wymarzonej kuchni nie jest prostą sprawą. Ze względu na jednorazowy spory koszt jest to jedna z najtrudniejszych decyzji przy urządzaniu mieszkania. Dlatego warto poświęcić czas i zapoznać się z obecnie panującymi trendami.