Niemann Polska

Blog

Drewno w domu - inspiracje naturą.

Poniedziałek, 6 września 2021

Drewno w domu inspiracje naturą

Urok aranżacji, w których występuje drewno zachwyca wielu. Fenomen dekorów inspirowanych naturą, polega na ich niesamowitym wyglądzie, w połączeniu z praktycznie  każdym kolorem i stylem. Potrafią zdobić salon, nadać charakteru w kuchni jak i ocieplić łazienkę.

O frontach meblowych w kolorystyce drewna, rozmawiamy z zaprzyjaźnionymi projektantami wnętrz. 

Antybakteryjna płyta meblowa ANTIBAC

Sobota, 7 sierpnia 2021

Antybakteryjna płyta meblowa ANTIBAC. Jest to płyta z powłoką antybakteryjną wzbogaconą jonami srebra, które powoli uwalniane, zabijają i hamują rozwój bakterii, a przy tym jest bezpieczna w kontakcie z żywością.

Powrót do natury - Drewniane dekory we wnętrzach

Czwartek, 8 lipca 2021

Powrót do natury - Drewniane dekory we wnętrzach

Płyty meblowe drewnopodobne pozwalają nam na stworzenie wnętrza wyjątkowego. Tego rodzaju dekory sprawiają, iż dane pomieszczenie nabiera charakteru. Nie zawsze możemy zastosować prawdziwe drewno ze względu na pewne ograniczenia, dlatego tez z pomocą przyjdą płyty Niemann o drewnianym wzornictwie, które oprócz wizualnego efektu zachowują pełną funkcjonalność wykorzystanego materiału w danym pomieszczeniu.

Naturalne materiały we wnętrzach.

Poniedziałek, 21 czerwca 2021

Naturalne materiały we wnętrzach - na co się zdecydować? Beton, cement, drewno czy marmur?

Ekologia w meblarstwie według projektantów cz. 3

Poniedziałek, 7 czerwca 2021

Ekologiczne płyty meblowe w 100% z recyklingu, słuszna idea o ciekawym wzornictwie idealnie wpasowująca się w obecne trendy wnętrzarskie.

Ekologia w meblarstwie według projektantów cz. 2

Wtorek, 25 maja 2021

Czy recykling w meblarstwie jest wyzwaniem dla projektantów? Jakie jest zainteresowanie klientów ekologicznymi rozwiązaniami podczas projektowania wnętrz?