Niemann Polska

Blog

INTERZUM 2019

Piątek, 31 maja 2019

Zeszłotygodniowe targi INTERZUM to nie tylko spotkania biznesowe , ale też źródło inspiracji i miejsce, gdzie wyznaczane są trendy. Co będzie en vogue?

Kuchnia - mat czy połysk?

Czwartek, 2 maja 2019

Choć to matowe fronty w kuchni są dzisiaj najczęstszym wyborem projektantów, nadal znaczna część klientów wybiera kuchnie w połysku. Ekspert opowie o wadach i zaletach każdego z rozwiązań.

Targi Meble Polska 2019

Piątek, 15 marca 2019

Co w branży piszczy- loft, połączenia drewna z czernią, mat, zielone akcenty, czyli poznańskie targi Meble Polska 2019.

Living Coral ożywi wnętrza

Poniedziałek, 25 lutego 2019

Living Coral-  kolor roku 2019, według Pantone, ma szansę się przyjąć  jak zieleń butelkowa czy jednak podzieli los wielu kolorów roku Pantone, które popularnością cieszyły się, ale tylko na papierze? Zapytaliśmy polskich projektantów wnętrz.

Stolarsko- projektancki duet

Czwartek, 29 listopada 2018

Stolarze i projektanci - przyjaciele czy wrogowie? Nigdy wcześniej nie współpracowali ze sobą tak często jak teraz. Jedni stolarze mają stałego projektanta z którym realizują większe projekty, inni okazjonalnie współpracują, pozostali tego unikają. 

Projektant On-line - jak wygląda współpraca?

Niedziela, 23 września 2018

Kontynuujemy temat projektowania wnętrz online. Tym razem przyjrzymy się tematowi Projektanta pracującego z klientem on-line.  W rozmowie z nami projektanci, którzy zajmują się taką działalnością, opowiedzą m.in. o tym jakie są wady i zalety takiego typu projektowania oraz jak wyglądają etapy współpracy.