Niemann Polska

Blog

Jak zaprojektować łazienkę - wskazówki projektantek

Czwartek, 12 maja 2022

Jak stworzyć nie tylko piękną, ale też funkcjonalną łazienkę? Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu, co jest ważne? Na te i inne pytania, również dotyczące trendów, odpowiadają projektantki wnętrz - Klaudia Dawidowska z Create Design oraz Joanna Wojciechowska z JMJ Interiors.

Ekologia w meblarstwie - wywiad

Poniedziałek, 11 kwietnia 2022

Wywiad z Sarą Szustakiewicz, projektantką wnętrz na temat ekologii w meblarstwie - nowych rozwiązaniach, trendach i podejścia projektantów i klientów w tym obszarze.

Trendy wnętrzarskie 2022

Poniedziałek, 14 marca 2022

Co nas czeka we wnętrzach w 2022 roku? Zapytaliśmy projektantów jakich trendy będą królować w tym roku.

Kolor roku Pantone 2022 a opinie projektantów wnętrz.

Środa, 19 stycznia 2022

Fiolet jest równie luksusowy, co tajemniczy. Dlatego też zapytaliśmy zaprzyjaźnionych projektantów o inspiracje dla tego koloru...

Kolorem roku 2022 według Pantone jest ... Very Peri!

Środa, 19 stycznia 2022

Kolorem roku 2022 według Pantone jest ... Veri Peri! A co na to projektanci wnętrz? Jakie maja pomysły na ten kolor? Postanowiliśmy zapytać zaprzyjaźnioną pracownię projektową Create Design o opinię na temat tego koloru.

Płyta meblowa Kristall oczami Biura Projektowego Zakotwiczeni

Poniedziałek, 3 stycznia 2022

W Niemann Polska trwa cykl spotkań z serii... Kawa z Niemannem, podczas których rozmawiamy z projektantami oraz architektami z całego Trójmiasta. Omawiamy obecnie panujące trendy na rynku w branży meblarskiej jak i porównujemy wiele produktów. Spotkania wywołują wiele dyskusji oraz emocji na temat jakości użytych materiałów podczas projektowania wnętrz.