Niemann Polska

Kariera

W Niemann Polska uważamy, że pracownicy są największą wartością firmy, dlatego staramy się zapewnić im miejsce pracy z ciekawymi zadaniami, ale też fajną, nieformalną atmosferą pracy. Chcemy, aby rozwijali się razem z firmą, dlatego inwestujemy w ich wiedzę i umiejętność, poprzez różnego rodzaju szkolenia, dopasowane indywidualnie do poszczególnego stanowiska pracy.
Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, a w razie jakichkolwiek pytań, do kontaktu.

  • Magazynier / Kierowca
    Zobacz ofertę

    Oferujemy:
    - stałe zatrudnienie,
    - wynagrodzenie bez górnej granicy uzależnione od kompetencji, zaangażowania i wyników,
    - możliwość rozwoju w młodym zespole w polsko-niemieckiej spółce,

    Obowiązki:
    - konfekcjonowanie towaru,
    - kontrola stanów towaru,
    - dostawa towaru do klientów,
    - przygotowywanie i wysyłka próbek,
    - wystawianie FV i dokumentów magazynowych,

    Wymagania:
    - prawo jazdy kategorii B,
    - mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,
    - mile widziane znajomość gospodarki magazynowej i dokumentów sprzedażowych,
    - mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

    Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Jeśli żadna z zamieszczonych ofert nie odpowiada Twoim zainteresowaniom i kompetencjom, zachęcamy do wysłania aplikacji ogólnej na adres: rekrutacja@niemannpolska.pl