Niemann Polska

Niemann na tropie...

Niemann na tropie...

Filmy z serii Niemann na tropie powstały, by móc przybliżyć Wam nasze produkty. Będziemy opowiadać o nowinkach naszej firmy i nie tylko!

Stoisz właśnie przed trudnym wyborem i nie wiesz na jakie płyty meblowe się zdecydować? Jesteśmy do twojej dyspozycji! Zadzwoń! Napisz!

 

Odcinek 1: Płyty z głęboką strukturą drewna

Stoisz właśnie przed wyborem płyt z głęboką strukturą drewna? A może szukać takiego produktu od dawna i nie wiesz na co zwrócić uwagę przy wyborze danego dekoru? Interesują cię ekologiczne materiały wykonane w 100% z recyklingu?

Odcinek 2: Akryl vs lakier
Co wybrać, na co się zdecydować? Fronty akrylowe czy fronty lakierowane? Chcesz się cieszyć kuchnią w dobrej jakości przez długie lata? Poznaj zalety płyt akrylowych Niemann Polska!
Odcinek 3: Trendy z targów Warsaw-Home 2021
Tym razem Niemann na tropie sprawdził, jakie trendy obowiązują podczas projektowania wnętrz. Jeżeli szukasz inspiracji wnętrzarskich, sprawdź co przykuło nasza uwagę podczas tegorocznego Warsaw Home.
Odcinek 4: Akryl meblowy
Branża meblowa korzysta z wielu rodzajów laminatów połyskowych i matowych. Każdy z tych laminatów charakteryzuje się innym procesem produkcyjnym, zastosowaniem , odpornościami mechanicznymi / chemicznymi. Czym zatem jest akryl, jakie ma zalety?
Odcinek 5: Kristall... tafla szkła
Płyta Kristall to idealna alternatywa dla lustrzanych frontów meblowych. Laminat daje głębie szkła, a ponadto zapewnia wygodę obróbki i bezpieczeństwo (jest nietłukący).