Niemann Polska

 

 

BIURO:
Niemann Polska Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 16
83-010 Rekcin (pomorskie)
Tel. +48 58 341 80 32

 

Formularz kontaktowy

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez poniższy formularz

Dział sprzedaży
Dział Sprzedaży Niemann Polska to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy dołożą wszelkich starań aby Państwu pomóc.


Bartłomiej Sprengler

Bartłomiej Sprengler
Kierownik Ds. Logistyki i Sprzedaży
Kierownik BOK

E-mail: b.sprengler@niemannpolska.pl
tel: +48 784 914 683

Język angielski Język rosyjski

Obszar działania

Logistyka krajowa i zagraniczna. Kontakt z klientem anglo – oraz rosyjsko – języcznym.


Region 1
Zofia Sosnowska

Zofia Sosnowska
Opiekun Klienta

E-mail: z.sosnowska@niemannpolska.pl
Telefon: +48 882 031 871

 

Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień z rejonu działania. Wystawianie FV oraz korekt. Wsparcie telefoniczne.

Marcin Waluga

Marcin Waluga
Dyrektor Handlowy

E-mail: m.waluga@niemannpolska.pl
Telefon: +48 735 923 988

Pełne wsparcie terenowe klientów. Szkolenia produktowe, handlowe i ofertowanie. Specjalizacja: product manager.


Region 2
Angelika Andrzejewska

Angelika Andrzejewska
Opiekun Klienta

E-mail: 
a.andrzejewska@niemannpolska.pl
Telefon: +48 696 696 982

Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień z rejonu działania. Wystawianie FV oraz korekt. Wsparcie telefoniczne.

Michał Broskowski

Michał Broskowski
Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: m.broskowski@niemannpolska.pl
Telefon: +48 606 371 792

Pełne wsparcie terenowe klientów. Szkolenia produktowe, handlowe i ofertowanie.


Region 3
Zofia Sosnowska

Zofia Sosnowska
Opiekun Klienta

E-mail: z.sosnowska@niemannpolska.pl
Telefon: +48 882 031 871

 

Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień z rejonu działania. Wystawianie FV oraz korekt. Wsparcie telefoniczne.

Robert Dawicki

Robert Dawicki
Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: r.dawicki@niemannpolska.pl
Telefon: +48 728 324 486

Pełne wsparcie terenowe klientów. Szkolenia produktowe, handlowe i ofertowanie.


Region 4
Paulina Kasperek

Paulina Kasperek
Opiekun Klienta

E-mail: p.kasperek@niemannpolska.pl
Telefon: +48 696 836 614

Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień z rejonu działania. Wystawianie FV oraz korekt. Wsparcie telefoniczne.

Grzegorz Gregier

Grzegorz Gregier
Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: g.gregier@niemannpolska.pl
Telefon: +48 784 332 687

Pełne wsparcie terenowe klientów. Szkolenia produktowe, handlowe i ofertowanie. Specjalizacja: inwestycje.