Niemann Polska

 

 

BIURO:
Niemann Polska Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 16
83-010 Rekcin (pomorskie)
Tel. +48 58 341 80 32

 

Formularz kontaktowy

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez poniższy formularz

Dział Sprzedaży Niemann Polska to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy dołożą wszelkich starań aby Państwu pomóc.


Paulina Kasperek

Paulina Kasperek
Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

p.kasperek@niemannpolska.pl
Telefon: +48 696 836 614

Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień z rejonu działania. Wystawianie FV oraz korekt. Wsparcie telefoniczne.

Bartłomiej Sprengler

Bartłomiej Sprengler
Menedżer Marki (Brand Manager)

b.sprengler@niemannpolska.pl
tel: +48 784 914 683

  

Ustalanie strategii marki na rynku i analiza trendów. Logistyka krajowa i zagraniczna. Kontakt z klientem anglo – oraz rosyjsko – języcznym.

Marcin Waluga

Marcin Waluga

Menedżer Produktu (Product Manager)

m.waluga@niemannpolska.pl
Telefon: +48 735 923 988

 

Pełne wsparcie terenowe klientów. Szkolenia produktowe, handlowe i ofertowanie. Specjalizacja: Product Manager.


Region 1
Jolanta Sulewska

Jolanta Sulewska
Regionalny Kierownik Sprzedaży

j.sulewska@niemannpolska.pl
Telefon:+48 888 506 671

Pełne wsparcie terenowe klientów. Szkolenia produktowe, handlowe i ofertowanie. Specjalizacja: product manager.

Joanna Witkowska

Joanna Witkowska
Opiekun Klienta

j.witkowska@niemannpolska.pl
Telefon: +48 604 971 590

Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień z rejonu działania. Wystawianie FV oraz korekt. Wsparcie telefoniczne.


Region 2
Jolanta Sulewska

Jolanta Sulewska
Regionalny Kierownik Sprzedaży

j.sulewska@niemannpolska.pl
Telefon:+48 888 506 671

Pełne wsparcie terenowe klientów. Szkolenia produktowe, handlowe i ofertowanie. Specjalizacja: product manager.

Oliwia Małek

Oliwia Małek
Opiekun Klienta

o.malek@niemannpolska.pl
Telefon: +48 882 031 871

 

Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień z rejonu działania. Wystawianie FV oraz korekt. Wsparcie telefoniczne.


Region 3
Krzysztof Klinicki

Krzysztof Klinicki
Regionalny Kierownik Sprzedaży

k.klinicki@niemannpolska.pl
Telefon: +48 575 975 335

Pełne wsparcie terenowe klientów. Szkolenia produktowe, handlowe i ofertowanie.

Angelika Andrzejewska

Angelika Andrzejewska
Opiekun klienta

a.andrzejewska@niemannpolska.pl
Telefon: +48 696 696 982

Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień z rejonu działania. Wystawianie FV oraz korekt. Wsparcie telefoniczne.


Region 4
Robert Dawicki

Robert Dawicki
Regionalny Kierownik Sprzedaży

r.dawicki@niemannpolska.pl
Telefon: +48 728 324 486

Pełne wsparcie terenowe klientów. Szkolenia produktowe, handlowe i ofertowanie.

Oliwia Małek

Oliwia Małek
Opiekun Klienta

o.malek@niemannpolska.pl
Telefon: +48 882 031 871

 

Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień z rejonu działania. Wystawianie FV oraz korekt. Wsparcie telefoniczne.


Region 5
Grzegorz Gregier

Grzegorz Gregier
Regionalny Kierownik Sprzedaży

g.gregier@niemannpolska.pl
Telefon: +48 784 332 687

Pełne wsparcie terenowe klientów. Szkolenia produktowe, handlowe i ofertowanie. 

Paulina Kasperek

Paulina Kasperek
Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

p.kasperek@niemannpolska.pl
Telefon: +48 696 836 614

Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień z rejonu działania. Wystawianie FV oraz korekt. Wsparcie telefoniczne.