Niemann Polska

Blog

Hygge w projektowaniu. Czym się charakteryzuje i dlaczego jest takie popularne

Czwartek, 25 stycznia 2018

Hygge jest już prawie wszędzie. Określenie to znajdziemy na każdym blogu czy instagramie, a książki o tematyce prawdopodobnie jednego z najpiękniejszych duńskich słów pojawiają się jak grzyby po deszczu. Termin ten obecnie robi ogromną furorę również w naszym kraju. Słyszymy o kawiarniach, restauracjach, wnętrzach, a nawet nieruchomościach w stylu hygge. Mimo,że pojęcie to jest „sprzedawane” wszędzie i w każdej dziedzinie życia to tak naprawdę hygge nie da się ani sprzedać ani kupić.

Ekspresowa dostawa indywidualnie dopasowanej niebieskiej płyty dla firmy „Heban”

Piątek, 19 stycznia 2018

Niewykonalne? Nie dla nas! Tak w skrócie można opisać współpracę Niemann Polska z firmą „Heban” przy zleceniu, którego nikt inny nie chciał się podjąć.

 

Odśwież kuchnie z Niemann Polska

Piątek, 29 grudnia 2017

Zmiana frontów kuchennych to prosty sposób na odnowienie zniszczonych mebli. To także rozwiązanie dla tych, których kuchnia jest w dobrym stanie, ale już się opatrzyła i chcieliby coś zmienić nadając powiew świeżości swojemu mieszkaniu. Zakup nowych frontów jest szybszym i mniej kosztownym sposobem na odmienienie wyglądu wnętrza, niż kompleksowa wymiana całej zabudowy kuchennej.

Mijający rok pod znakiem nowości i innowacji w Niemann Polska

Poniedziałek, 18 grudnia 2017

Miniony rok dla Niemann Polska był najlepszym, w krótkiej, bo niespełna 8-letniej historii firmy. Wprowadziliśmy kilkadziesiąt nowości, których próżno szukać u konkurencji. Jak przystało na lidera innowacyjności nie poprzestaliśmy tylko na wprowadzaniu nowych produktów ale zaproponowaliśmy zupełnie nowe rozwiązania, które z miejsca spotkały się z dużym zainteresowaniem rynku meblowego w Polsce.

Imitation - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.10

Czwartek, 30 listopada 2017

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się nasza linia produktów „Leather”, czyli fronty ze skóry rekonstruowanej. Postanowiliśmy rozszerzyć ją jeszcze o rozwiązanie ekonomiczne. Płyty Imitation to laminat syntetyczny imitujący dwie struktury skóry nazwane Texas i Mexico, naniesiony na płytę MDF grubości 18 mm.

Lustro PET - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.9

Wtorek, 21 listopada 2017

W wyniku naniesienia na płytę MDF o grubości 18,5 mm warstwy wysoko odbijającej folii poliestrowej otrzymaliśmy powierzchnie idealnie odzwierciedlającą lustro. Przy czym płyta Lustro PET w porównaniu do prawdziwego lustra jest o wiele lżejsze i bezpieczniejsza (nietłukąca).