Niemann Polska

Blog

Nowoczesne projektowanie kuchni: zdjęcia, aktualności, pomysły. Część 2

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Kuchnia to serce domu i często najbardziej aktywny punkt codziennego życia. Warto więc zadbać, aby meble kuchenne były estetyczne, funkcjonalne i nowoczesne. Radzimy, jakie meble kuchenne będą zarówno trwałe jak i modne.

Współpraca z projektantem wnętrz – tak czy nie? Rozmowa z projektantkami.

Wtorek, 17 lipca 2018

 Czy warto skorzystać z usług projektanta? Czy potrzebujemy profesjonalnego projektu do urządzenia standardowego mieszkania? Co lepiej może zrobić projektant wnętrz niż sam właściciel mieszkania?

Zapytaliśmy samych projektantów – dlaczego mielibyśmy skorzystać z ich usług?

Nowocześnie zaprojektowana kuchnia: zdjęcia, aktualności i pomysły – część 1

Piątek, 29 czerwca 2018

Kuchnia to wyjątkowe pomieszczenie w naszym domu. Niezależnie czy jest zamknięta czy otwarta to piękny i stylowy wygląd kuchni jest tak samo ważny jak wystrój innych pomieszczeń np. salonu, sypialni, pokoju dziecięcego. Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń, które mogą nadać niesamowitego wyglądu naszemu całemu mieszkaniu. Urządźmy ją tak, abyśmy chcieli się nią chwalić.

Bezpieczne i nietłukące się materiały do produkcji mebli, imitujące szkło i lustro

Piątek, 15 czerwca 2018

Szklane fronty w kuchni lub wielkie lustra w szafach przesuwnych nadają meblom estetyki i wyrafinowania. Kto ma takie meble wie jak ostrożnie trzeba się z nimi obchodzić, aby ich nie stłuc. Dzięki innowacyjnym płytom meblowym Kristall i Lustro Pet od Niemann Polska raz na zawsze można zapomnieć o obawach związanych z uszkodzeniem takich mebli.

ADS, czyli Artykuły Dla Stolarzy – nowy partner Niemann Polska

Poniedziałek, 28 maja 2018

ADS to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży meblarskiej. Firmę tworzy zespół młodych ludzi, ambitnych i kreatywnych, którzy dbają o szeroko pojęte dobro klienta. O misji, ofercie, i pomyśle na biznes rozmawiamy z Sylwią Więcławską, właścicielką marki ADS -www.stolarze.com.pl.

„Sloping” – najlepszym projektem w konkursie na stanowisko wystawiennicze firmy Niemann Polska

Czwartek, 17 maja 2018

Konkurs zorganizowany wspólnie przez Niemann Polska i Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku rozstrzygnięty. Laureatką jednogłośnie została Alicja Korbut za projekt o nazwie „Sloping”. Nagrodą główną w konkursie, oprócz realizacji projektu, było 2000 zł.