Niemann Polska

Blog

Kolor roku Pantone 2022 a opinie projektantów wnętrz.

Środa, 19 stycznia 2022

Fiolet jest równie luksusowy, co tajemniczy. Dlatego też zapytaliśmy zaprzyjaźnionych projektantów o inspiracje dla tego koloru...

Kolorem roku 2022 według Pantone jest ... Very Peri!

Środa, 19 stycznia 2022

Kolorem roku 2022 według Pantone jest ... Veri Peri! A co na to projektanci wnętrz? Jakie maja pomysły na ten kolor? Postanowiliśmy zapytać zaprzyjaźnioną pracownię projektową Create Design o opinię na temat tego koloru.

Płyta meblowa Kristall oczami Biura Projektowego Zakotwiczeni

Poniedziałek, 3 stycznia 2022

W Niemann Polska trwa cykl spotkań z serii... Kawa z Niemannem, podczas których rozmawiamy z projektantami oraz architektami z całego Trójmiasta. Omawiamy obecnie panujące trendy na rynku w branży meblarskiej jak i porównujemy wiele produktów. Spotkania wywołują wiele dyskusji oraz emocji na temat jakości użytych materiałów podczas projektowania wnętrz.

Akryl meblowy – jakie ma cechy i zalety?

Środa, 17 listopada 2021

Wybierając meble do domu, bądź mieszkania warto sięgać po produkty, które będą trwałe i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele materiałów, dlatego stając przed wyborem z jakich produktów będą wykonane meble warto poznać zalety oraz cechy dostępnych materiałów.

Trendy z targów Warsaw Home 2021

Wtorek, 2 listopada 2021

Jednym z większych wydarzeń branży meblarskiej w Polsce, są targi Warsaw Home! Po zeszłorocznych perypetiach związanych z pandemią było to długo wyczekiwane wydarzenie, na które licznie przybyło wielu architektów, projektantów oraz poszukujących inspiracji wnętrzarskich. MY - jako Niemann Polska postanowiliśmy odwiedzić to miejsce, aby sprawdzić jakie TRENDY będą królowały w nadchodzącym czasie?

Trendy wnętrzarskie prosto z Mediolanu

Piątek, 1 października 2021

Za nami kolejne targi Salone del Mobile a w raz z nimi nowe inspiracje dla wielu projektantów. Jeżeli jesteś ciekawy jakie są trendy na nadchodzący 2022 rok ten wpis będzie dla ciebie. Szukasz pomysłu na oryginalne wnętrze i nie wiesz jakie są obecnie modne kolory, faktury? Zapytaliśmy zaprzyjaźnione biura projektowe o informacje prosto z modowego centrum czyli z Mediolanu!