Niemann Polska

Blog

„Giovanni Meble” - nowy gracz na rynku

Poniedziałek, 30 października 2017

„Giovanni Meble” to nowa marka na rynku ale oparta na wieloletnim doświadczeniu ludzi z branży. O misji, ofercie, produktach oraz materiałach z których wykonywane są meble rozmawiamy z Łukaszem Hawrotem, dyrektorem zarządzającym „Giovanni Meble”.

 

Nastała "epoka kamienia" w zabudowie kuchennej

Czwartek, 19 października 2017

Najważniejszym aspektem urządzania kuchni są obecnie materiały. I nie chodzi tylko o wybór solidnych tworzyw, ale również takich, które spełnią funkcję estetyczną. Hitem ostatnich lat są wnętrza inspirowane naturalnymi surowcami - zwłaszcza powierzchnie imitujące beton i kamień. W związku z ogromną popularnością wspomnianych materiałów, Niemann Polska wprowadził do swojego portfolio produkty nawiązujące do tych trendów.

 

Miedź, chrom, złoto oraz inox wkraczają w świat mebli

Piątek, 29 września 2017

Wydawać by się mogło, że na rynku meblarskim nie ma już szans na innowacyjność. Bo co można zaproponować nowego? Otóż nic bardziej mylnego. Oczekiwania projektantów wnętrz, architektów oraz konsumentów są każdego roku coraz większe. Na popularności zyskują meble wykonane z płyt i frontów imitujących powierzchnie metaliczne. Niemann Polska ma w swojej ofercie produkty uszlachetnione m.in. miedzią, stalą, złotem czy inoxem.

Cement, kamień oraz inox, czyli jesienne nowości od Niemann Polska

Czwartek, 31 sierpnia 2017

Współczesny desing nie boi się odważnych wizji i rozwiązań. Niemann Polska, jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm z branży meblarskiej, stara się ciągle rozwijać swoje produkty.  Wsłuchując się w oczekiwania konsumentów, projektantów oraz architektów wprowadza na rynek nowe płyty meblowe o niespotykanych dotąd powierzchniach takich jak cement czy kamień.

 

Technologia „Fold it” by Niemann, czyli płyt meblowych cięcie-gięcie

Piątek, 18 sierpnia 2017

Niemann, jako nieliczna firma z branży meblarskiej, słynie z ciągłego rozwoju gamy swoich produktów. W wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży płyt połyskowych wielokrotnie spotkaliśmy się z problemem dotyczącym oklejenia szerokich elementów. Wychodząc naprzeciw tym trudnościom opracowaliśmy technologię precyzyjnego frezowania, która dzięki „złożeniu” frontu o 90 stopni pozwala uzyskać idealną krawędź i perfekcyjnie przechodzące usłojenie.  Nazwaliśmy ją „Fold it”.

Wymiana frontów sposobem na odnowienie kuchni

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Decyzja o zmianach w kuchni podejmowana jest przeważnie wtedy, gdy szykujemy się do większego remontu. Co zrobić jednak, gdy marzymy o nowych meblach kuchennych, ale nie chcemy na nie wydawać dużej kwoty pieniędzy? Wystarczy wymienić same fronty, których zakup jest szybszym i mniej kosztownym sposobem na odmienienie wyglądu wnętrza, niż kompleksowa wymiana całej zabudowy kuchennej.