Niemann Polska

Blog

Targi Meble Polska 2019

Piątek, 15 marca 2019

Co w branży piszczy- loft, połączenia drewna z czernią, mat, zielone akcenty, czyli poznańskie targi Meble Polska 2019.

Living Coral ożywi wnętrza

Poniedziałek, 25 lutego 2019

Living Coral-  kolor roku 2019, według Pantone, ma szansę się przyjąć  jak zieleń butelkowa czy jednak podzieli los wielu kolorów roku Pantone, które popularnością cieszyły się, ale tylko na papierze? Zapytaliśmy polskich projektantów wnętrz.

Stolarsko- projektancki duet

Czwartek, 29 listopada 2018

Stolarze i projektanci - przyjaciele czy wrogowie? Nigdy wcześniej nie współpracowali ze sobą tak często jak teraz. Jedni stolarze mają stałego projektanta z którym realizują większe projekty, inni okazjonalnie współpracują, pozostali tego unikają. 

Projektant On-line - jak wygląda współpraca?

Niedziela, 23 września 2018

Kontynuujemy temat projektowania wnętrz online. Tym razem przyjrzymy się tematowi Projektanta pracującego z klientem on-line.  W rozmowie z nami projektanci, którzy zajmują się taką działalnością, opowiedzą m.in. o tym jakie są wady i zalety takiego typu projektowania oraz jak wyglądają etapy współpracy.

Projektowanie wnętrza online

Poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Dobra wiadomość! Czasy, kiedy pojęcie "projektowanie wnętrz" wiązało się z czymś bardzo skomplikowanym i wymagającym specjalnej wiedzy, już minęły.  Jeśli masz w głowie pomysł na projekt swojego wymarzonego mieszkania i nie czujesz potrzeby konsultowania tego z projektantem, to możesz skorzystać z dostępnych online aplikacji do projektowania wnętrz.

Nowoczesne projektowanie kuchni: zdjęcia, aktualności, pomysły. Część 2

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Kuchnia to serce domu i często najbardziej aktywny punkt codziennego życia. Warto więc zadbać, aby meble kuchenne były estetyczne, funkcjonalne i nowoczesne. Radzimy, jakie meble kuchenne będą zarówno trwałe jak i modne.