Niemann Polska

Blog

Ekologia w meblarstwie według projektantów cz. 2

Wtorek, 25 maja 2021

Czy recykling w meblarstwie jest wyzwaniem dla projektantów? Jakie jest zainteresowanie klientów ekologicznymi rozwiązaniami podczas projektowania wnętrz?

Ekologia w meblarstwie według projektantów cz. 1

Poniedziałek, 10 maja 2021

Ekologia w meblarstwie to hasło, które pojawia się podczas projektowania wnętrz. Jesteśmy coraz bardziej świadomi produktów, które wybieramy podczas projektowania wnętrz. Ekologiczne domy, ekologiczne meble czy też ekologiczny sprzęt agd bądź rtv.  Świat od nas oczekuje ekologicznych rozwiązań.

Niemann Inspiruje - Butelkowa Zieleń we wnętrzach

Czwartek, 8 kwietnia 2021

Z serii Niemann Inspiruje..... Tym razem kilka słów na temat butelkowej zieleni we wnętrzach, poznaj pomysły na aranżacje. Głęboka, nasycona butelkowa zieleń króluje w aranżacji wnętrz. Dowiedz się z czym łączyć ten kolor, zainspiruj się z Niemann.

Praca projektanta w czasie pandemii

Poniedziałek, 15 marca 2021

COVID 19 – pandemia, te hasła zmieniły nasze życie od ponad roku. Wszelkie zalecenia ministerstwa wskazują na zachowanie wszelkich środków ostrożności w kontaktach międzyludzkich. Unikanie miejsc publicznych, noszenie maski, częsta dezynfekcja rąk stały się naszą codziennością. Dlatego też, częściej niż dotychczas sięgamy po pracę tzw. home office. Czym zatem jest home office w pracy projektanta? Zapytaliśmy zaprzyjaźnionych projektantek o to jak wygląda ich praca w dobie pandemii?

Kolory i materiały - trendy 2021

Poniedziałek, 22 lutego 2021

Kontynuujemy rozmowy z projektantkami na temat trendów na rok 2021. Tym razem przyjrzymy się materiałom i kolorom, które będa widoczne we wnętrzach w tym roku. 

Trendy we wnętrzach w 2021 roku. Przewidywania projektantów.

Środa, 20 stycznia 2021

Jakie wnętrza i style będą królować w nowym sezonie? Czy nowy rok zaskoczy nas nowymi rozwiązaniami w projektowaniu przestrzeni wokół nas? Czy będzie raczej kontynuacją trendów minionego roku? Z tymi pytaniami zwróciliśmy się do zaprzyjaźnionych projektantek...