Niemann Polska

Blog

Odśwież kuchnie z Niemann Polska

Piątek, 29 grudnia 2017

Zmiana frontów kuchennych to prosty sposób na odnowienie zniszczonych mebli. To także rozwiązanie dla tych, których kuchnia jest w dobrym stanie, ale już się opatrzyła i chcieliby coś zmienić nadając powiew świeżości swojemu mieszkaniu. Zakup nowych frontów jest szybszym i mniej kosztownym sposobem na odmienienie wyglądu wnętrza, niż kompleksowa wymiana całej zabudowy kuchennej.

Mijający rok pod znakiem nowości i innowacji w Niemann Polska

Poniedziałek, 18 grudnia 2017

Miniony rok dla Niemann Polska był najlepszym, w krótkiej, bo niespełna 8-letniej historii firmy. Wprowadziliśmy kilkadziesiąt nowości, których próżno szukać u konkurencji. Jak przystało na lidera innowacyjności nie poprzestaliśmy tylko na wprowadzaniu nowych produktów ale zaproponowaliśmy zupełnie nowe rozwiązania, które z miejsca spotkały się z dużym zainteresowaniem rynku meblowego w Polsce.

Imitation - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.10

Czwartek, 30 listopada 2017

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się nasza linia produktów „Leather”, czyli fronty ze skóry rekonstruowanej. Postanowiliśmy rozszerzyć ją jeszcze o rozwiązanie ekonomiczne. Płyty Imitation to laminat syntetyczny imitujący dwie struktury skóry nazwane Texas i Mexico, naniesiony na płytę MDF grubości 18 mm.

Lustro PET - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.9

Wtorek, 21 listopada 2017

W wyniku naniesienia na płytę MDF o grubości 18,5 mm warstwy wysoko odbijającej folii poliestrowej otrzymaliśmy powierzchnie idealnie odzwierciedlającą lustro. Przy czym płyta Lustro PET w porównaniu do prawdziwego lustra jest o wiele lżejsze i bezpieczniejsza (nietłukąca).

„Giovanni Meble” - nowy gracz na rynku

Poniedziałek, 30 października 2017

„Giovanni Meble” to nowa marka na rynku ale oparta na wieloletnim doświadczeniu ludzi z branży. O misji, ofercie, produktach oraz materiałach z których wykonywane są meble rozmawiamy z Łukaszem Hawrotem, dyrektorem zarządzającym „Giovanni Meble”.

 

Nastała "epoka kamienia" w zabudowie kuchennej

Czwartek, 19 października 2017

Najważniejszym aspektem urządzania kuchni są obecnie materiały. I nie chodzi tylko o wybór solidnych tworzyw, ale również takich, które spełnią funkcję estetyczną. Hitem ostatnich lat są wnętrza inspirowane naturalnymi surowcami - zwłaszcza powierzchnie imitujące beton i kamień. W związku z ogromną popularnością wspomnianych materiałów, Niemann Polska wprowadził do swojego portfolio produkty nawiązujące do tych trendów.