Niemann Polska

Blog

Miedź, chrom, złoto oraz inox wkraczają w świat mebli

Piątek, 29 września 2017

Wydawać by się mogło, że na rynku meblarskim nie ma już szans na innowacyjność. Bo co można zaproponować nowego? Otóż nic bardziej mylnego. Oczekiwania projektantów wnętrz, architektów oraz konsumentów są każdego roku coraz większe. Na popularności zyskują meble wykonane z płyt i frontów imitujących powierzchnie metaliczne. Niemann Polska ma w swojej ofercie produkty uszlachetnione m.in. miedzią, stalą, złotem czy inoxem.

Cement, kamień oraz inox, czyli jesienne nowości od Niemann Polska

Czwartek, 31 sierpnia 2017

Współczesny desing nie boi się odważnych wizji i rozwiązań. Niemann Polska, jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm z branży meblarskiej, stara się ciągle rozwijać swoje produkty.  Wsłuchując się w oczekiwania konsumentów, projektantów oraz architektów wprowadza na rynek nowe płyty meblowe o niespotykanych dotąd powierzchniach takich jak cement czy kamień.

 

Technologia „Fold it” by Niemann, czyli płyt meblowych cięcie-gięcie

Piątek, 18 sierpnia 2017

Niemann, jako nieliczna firma z branży meblarskiej, słynie z ciągłego rozwoju gamy swoich produktów. W wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży płyt połyskowych wielokrotnie spotkaliśmy się z problemem dotyczącym oklejenia szerokich elementów. Wychodząc naprzeciw tym trudnościom opracowaliśmy technologię precyzyjnego frezowania, która dzięki „złożeniu” frontu o 90 stopni pozwala uzyskać idealną krawędź i perfekcyjnie przechodzące usłojenie.  Nazwaliśmy ją „Fold it”.

Wymiana frontów sposobem na odnowienie kuchni

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Decyzja o zmianach w kuchni podejmowana jest przeważnie wtedy, gdy szykujemy się do większego remontu. Co zrobić jednak, gdy marzymy o nowych meblach kuchennych, ale nie chcemy na nie wydawać dużej kwoty pieniędzy? Wystarczy wymienić same fronty, których zakup jest szybszym i mniej kosztownym sposobem na odmienienie wyglądu wnętrza, niż kompleksowa wymiana całej zabudowy kuchennej.

Rewolucja Niemann Polska w materiałach do produkcji drzwi przesuwnych szaf i garderób

Środa, 5 lipca 2017

Drzwi przesuwne mają szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz. Służą, jako zamknięcie szaf wnękowych oraz wolnostojących. Mogą być również wykorzystane, jako drzwi do pokoju, garderoby czy jako ruchoma ściana oddzielająca i dzieląca pomieszczenia. Dzięki płytą meblowym Niemann Polska takie drzwi mogą nadać charakteru każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdują. 

 

Pianovo Metal - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.8

Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Pianovo Metal - w konsekwencji twórczej pracy nad doskonaleniem produktu Pianovo narodził się pomysł uszlachetnienia znanego do tej pory wykończenia matowego powierzchni. W rezultacie otrzymaliśmy 4 nowe warianty płyty: Miedź, Tytan, Stal i Chrom, odzwierciedlające najnowsze trendy i dające nowe możliwości ich wykorzystania.