Niemann Polska

Blog

Płyta meblowa Kristall oczami Biura Projektowego Zakotwiczeni

Poniedziałek, 3 stycznia 2022

W Niemann Polska trwa cykl spotkań z serii... Kawa z Niemannem, podczas których rozmawiamy z projektantami oraz architektami z całego Trójmiasta. Omawiamy obecnie panujące trendy na rynku w branży meblarskiej jak i porównujemy wiele produktów. Spotkania wywołują wiele dyskusji oraz emocji na temat jakości użytych materiałów podczas projektowania wnętrz.

Akryl meblowy – jakie ma cechy i zalety?

Środa, 17 listopada 2021

Wybierając meble do domu, bądź mieszkania warto sięgać po produkty, które będą trwałe i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele materiałów, dlatego stając przed wyborem z jakich produktów będą wykonane meble warto poznać zalety oraz cechy dostępnych materiałów.

Trendy z targów Warsaw Home 2021

Wtorek, 2 listopada 2021

Jednym z większych wydarzeń branży meblarskiej w Polsce, są targi Warsaw Home! Po zeszłorocznych perypetiach związanych z pandemią było to długo wyczekiwane wydarzenie, na które licznie przybyło wielu architektów, projektantów oraz poszukujących inspiracji wnętrzarskich. MY - jako Niemann Polska postanowiliśmy odwiedzić to miejsce, aby sprawdzić jakie TRENDY będą królowały w nadchodzącym czasie?

Trendy wnętrzarskie prosto z Mediolanu

Piątek, 1 października 2021

Za nami kolejne targi Salone del Mobile a w raz z nimi nowe inspiracje dla wielu projektantów. Jeżeli jesteś ciekawy jakie są trendy na nadchodzący 2022 rok ten wpis będzie dla ciebie. Szukasz pomysłu na oryginalne wnętrze i nie wiesz jakie są obecnie modne kolory, faktury? Zapytaliśmy zaprzyjaźnione biura projektowe o informacje prosto z modowego centrum czyli z Mediolanu!

Mediolan oczami młodych projektantów

Czwartek, 30 września 2021

Największe na świecie targi mebli, designu w Mediolanie

We wrześniu odbyły się największe na świecie targi mebli Salone Internazionale del Mobile, była to 59 edycja oparta na wyjątkowości oraz innowacyjności. To zupełnie nowe wydarzenie, skupiające się na promowaniu najnowszych produktów, technologii oraz  projektów firm.

Zapytaliśmy zaprzyjaźnionych projektantów wnętrz, którzy w tym roku odwiedzili to miejsce o ich wrażenia.

Drewno w domu - inspiracje naturą.

Poniedziałek, 6 września 2021

Drewno w domu inspiracje naturą

Urok aranżacji, w których występuje drewno zachwyca wielu. Fenomen dekorów inspirowanych naturą, polega na ich niesamowitym wyglądzie, w połączeniu z praktycznie  każdym kolorem i stylem. Potrafią zdobić salon, nadać charakteru w kuchni jak i ocieplić łazienkę.

O frontach meblowych w kolorystyce drewna, rozmawiamy z zaprzyjaźnionymi projektantami wnętrz.