Niemann Polska

Trendy Warsaw Home 2023

Utworzono: 16-11-2023

Za nami 7. Edycja Targów Warsaw Home. W tym roku, rekordowo, swoją ofertę zaprezentowało aż 600 wystawców, we wszystkich 5 halach!

My również mieliśmy przyjemność przedstawienia nowości od Niemann Polska, będąc gościnnie na stoisku zaprzyjaźnionej firmy Star. Odwiedzający stoisko goście, mogli podziwiać piękną ekspozycję, wykonaną z naszych płyt, w połączeniu z funkcjonalnymi i designerskimi systemami meblowymi oraz akcesoriami do mebli marki Star. Całość prezentowała się niesamowicie i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorców.

W ciągu czterech dni uczestnicy targów mogli zanurzyć się w świecie nowoczesnego wnętrzarstwa i przyjrzeć się inspiracjom w aranżacji wnętrz. Podziwiać można było różne formy i kształty, poszukując ulubionych stylów i oddając się odkrywaniu bogatej oferty dodatków.

Dla osób, którym nie udało się dotrzeć na tegoroczne Warsaw Home, przygotowaliśmy nasze subiektywne podsumowanie zauważonych trendów:

  • Bliskość z naturą, przejawiająca się przede wszystkim w kolorystyce (kolory ziemi),
  • Wyraziste faktury i duże wzory,
  • Proste formy, w zaskakujących kompozycjach i teksturach,
  • Naturalne materiały -  drewno, kamień i beton
  • Obłe kształty, dające poczucie komfortu i wygody,
  • Naturalne włókna i tekstylia, w postaci tkanin obiciowych oraz wypełnienia,
  • Skóra i materiały skóropodobne, wkomponowane w aktualne style wykończeniowe -  od klasyki po industrializm i minimalizm.

Tegoroczne Targi Warsaw Home pokazały, że współczesne trendy, ubrane w nowoczesne materiały, z powodzeniem przeplatają się z klasycznym designem, a nacisk na formy i kształty, których autorem jest przyroda, zmienia odbiór wizualny nawet najbardziej tradycyjnych przestrzeni.

Poniżej nasza fotorelacja z targów: