Niemann Polska

Lustra we wnętrzach

Utworzono: 26-02-2020

Lustra coraz częściej stają się elementem dekoracyjnym, który dzięki swoim własnościom powiększa i rozjaśnia pomieszczenie i tworzy ciekawe wrażenia optyczne.

Lustra od wielu lat są stałym elementem wnętrz. Jednak ich rola ewoluuje -  już nie pełnią tylko funkcji praktycznych. Stały się też elementem dekoracyjnym, który dopełnia całą aranżację. W ten sposób z łazienek i przedpokoi zawędrowały do sypialni i na salony. Mają piękne kształty, zdobione ramy i ciekawy design. Zawiesza się je nie tylko pojedynczo, ale tworzy się z nich ciekawe, modne  kompozycje.

Lustra są wykorzystywane zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach, które szczególnie korzystają na jego własnościach - powierzchnie lustrzane powiększają optycznie pomieszczenie, dzięki czemu małe przestrzenie wydają się większe, jaśniejsze i bardziej przestronne.

Lustra są też chętnie wykorzystywane w miejscach użyteczności publicznych – na różnego rodzaju ekspozycjach, wystawach, we wnętrzach hoteli czy restauracji. Nadają wnętrzu lekkości  i elegancji oraz oczywiście spełniają swoje funkcje użytkowe.

W miejscach użyteczności publicznej czy wnętrzach, gdzie bezpieczeństwo jest niezwykle istotne, np. w pokojach dziecięcych, sprawdzić się mogą płyty meblowe z powierzchnią odzwierciedlającą lustro.

Płyta lustrzana Niemann Polska jest pokryta laminatem o grubości 1mm idealnie odzwierciedlającym powierzchnię lustra. Jest łatwiejsza i bezpieczniejsza w obróbce od naturalnego lustra, dzięki czemu sprawdzi się między innymi na różnego rodzaju ekspozycjach”.

Za nowym rozwiązaniem przemawiają również kwestie techniczne.  Mimo powierzchni lustrzanej, obróbka wygląda tak samo jak w przypadku standardowej płyty. Nie ma więc problemu z wycinaniem kształtów i nawiercaniem. Takie właściwości umożliwiają szerokie - zastosowanie i możliwości aranżacyjne.

 

 

                Płyta Niemann Polska