Niemann Polska

Acrylux Mat Anti-Fingerprint

Utworzono: 22-06-2020

Nowa jakość w dziedzinie płyt matowych - Acrylux Mat Anti-Fingerprint - płyta o hydrofobowej powierzchni, charakteryzująca się podwyższoną odpornością na ślady palców.

W 2020 roku  Niemann Polska wprowadził do oferty ulepszoną linię płyt akrylowych matowych - Acrylux Mat Anti - Fingerprint. Są to płyty meblowe wyprodukowane na bazie laminatu akrylowego w wykończeniu super - matowym. Płyty z oznaczeniem AFP mają powłokę o hydrofobowej powierzchni, która sprawia, że płyny "zbiegają się" w jednym miejscu, a powierzchnia jest odporniejsza na "ślady palców".Dzięki temu płyty AFP są łatwiejsze w czyszczeniu od konkurencyjnych, dostępnych na rynku płyt matowych.

Więcej o produkcie:

 

Chcąc udowodnić Państwu jej przewagi, pokażemy jak powierzchnia reaguję na wodę oraz olej, w porównaniu do innych płyt matowych:

 

W ramach linii Acrylux Mat Anti-Fingerprint jest obecnie dostępnych 9 dekorów. Można je obejrzeć na naszej stronie internetowej: Niemann Polska - Acrylux Mat Anti-Fingerprint

Osoby, które chciałaby mieć kolorystykę linii u siebie mogą zamówić Niemann Box lub osobno sam wachlarzyk dekorów zawierających linię Acrylux.