Niemann Polska

Aktualności

Kawa z Niemannem - spotkaj się z nami!

Środa, 4 maja 2022

Ruszył kolejny cykl spotkań dla projektantów – KAWA Z NIEMANNEM. Prezentacja oferty oraz pokazanie nowości – to tylko niektóre atrakcje, które czekają na naszych gości.

Niemann na targach budowlanych IBS na Florydzie

Wtorek, 1 marca 2022

Przedstawiciele Niemann Polska odwiedzili w lutym międzynarodowe targi budowlane IAHB International Builders Show w Orlando.

Nowe dekory ACRYLUX MAT ANTI FINGERPRINT

Czwartek, 17 lutego 2022

Nowe dekory ACRYLUX MAT ANTI-FINGERPRINT. Odkryj pięć modnych kolorów, które doskonale dopełnią Twoją aranżację.

Niemann Diamentem Forbesa 2022

Piątek, 4 lutego 2022

Niemann Polska po raz kolejny znalazł się na liście "Diamentów Forbesa", czyli zestawienia najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

EKO-ROZWIĄZANIA NA JUTRO W SEKTORZE BUDOWNICTWA

Niedziela, 5 grudnia 2021

"Wspólnie dla gospodarki o obiegu zamkniętym" to hasło przewodnie Konferencji Ministerstwa Rozwoju i Technologii, która odbyła się 22 listopada 2021 r.

Jest nam niezmiernie miło, iż Niemann Polska została uwzględniona w projekcie, jako firma promująca ekologiczne rozwiązania w meblarstwie oraz znalazła się w katalogu polskich firm wspierających Gospodarkę o Obiegu Zamkniętym (GOZ).

 

Wrocław to miasto pełne bogactw!

Środa, 17 listopada 2021

Za nami kolejne spotkanie Laboratorium Dobrej Marki, które tym razem odbyło się w przepięknym Wrocławiu. Był to dzień pełen wrażeń oraz emocji jak i nowinek z branży projektowej.