Niemann Polska

Aktualności

Wyjątkowa współpraca Niemann Polska i Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

Poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Biznes i sztuka to dwa różne światy, których integracja może dać zaskakujący, elektryzujący efekt. Połączenie sił Niemann Polska i Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych zaowocowało wyjątkowym pomysłem na konkurs. Zadaniem studentek III Pracowni Projektowania Architektury Wnętrz ASP w Gdańsku było stworzenie projektu stanowiska wystawienniczego na potrzeby Niemann Polska. Nagrodą główną w konkursie było 2000 zł.

Niemann Polska odświeży kuchnie Pana Tomka z Olsztyna!

Poniedziałek, 11 grudnia 2017

Konkurs  „Odśwież kuchnie z Niemann Polska” zakończony! Głosowanie Jury wyłoniło jednego Laureata, który zostanie nagrodzony nowymi, wybranymi przez siebie frontami kuchennymi wyprodukowanymi z płyt meblowych z obecnej oferty Niemann Polska o wartości nie większej niż 10 000 zł netto. 

Międzynarodowe targi MEBEL 2017 w Moskwie

Piątek, 24 listopada 2017

W dniach 20-24 listopada br.  w Moskwie odbyły się Międzynarodowe targi MEBEL 2017. To największa impreza targowo-wystawiennicza branży meblowej w Rosji.

 

Zmiana w regulaminie konkursu "Odśwież kuchnie z Niemann Polska"

Wtorek, 3 października 2017

 Informujemy, że zmianie uległ termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu z 31 października br. do 30 listopada br.

Spotkaj się z nami!

Wtorek, 12 września 2017

Serdecznie zapraszamy na spotkania z naszymi przedstawicielami. We wrześniu br. czekamy na Państwa z katalogami oraz poradami w następujących miejscach:

 

Sprawdzacz kolorów Niemann

Poniedziałek, 11 września 2017

Czy spotykacie się z klientami, którzy nie potrafią sobie wyobrazić jak będą wyglądały fronty kuchenne w konkretnym kolorze? Wymyśliliśmy specjalną folię, dzięki której po przyłożeniu do formatki z naszego ekspozytora w prosty sposób możecie pokazać klientowi jak wyglądać będzie kuchnia w danym kolorze.