Niemann Polska

Nowy Rok, nowe spotkania.... "Kawa z Niemannem"!

Utworzono: 07-02-2024

Z wielką radością informujemy, że spotkania z cyklu KAWA Z NIEMANNEM ruszyły z impetem od nowego roku i niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem!

Maria Kupc, cyklicznie zaprasza do siedziby naszej firmy, w Rekcinie pod Gdańskiem, wyjątkowych projektantów i architektów wnętrz, na inspirujące szkolenie z zakresu produkowanych przez nas płyt meblowych oraz na ukazanie pełnej oferty firmy Niemann Polska! W przyjemnym towarzystwie można napić się pysznej kawy oraz poszerzyć swoją wiedzę o nowinki z branży.  

Jako producent wysokiej jakości płyt meblowych, chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi umiejętnościami i doświadczeniem w tej dziedzinie.

Podczas prezentacji omawiany jest proces produkcji płyt meblowych, różne rodzaje materiałów i technologii, a także  przedstawiana jest nasza najnowsza kolekcja. To również możliwość zobaczenia na własne oczy jak wygląda zakład produkcyjny oraz poznanie naszych specjalistów. 

Jeśli chcesz nawiązać ciekawe kontakty i podnieść poziom swojej wiedzy w dziedzinie meblarstwa  – to spotaknie jest dla ciebie! Zapraszamy! To będzie doskonała okazja do wspólnej wymiany doświadczeń i rozwoju zawodowego oraz otrzymania od nas wzorników!

 

Obeserwujcie nas na social mediach, gdzie na bieżąco informujemy o kolejnych eventach!

Istnieje również możliwość umówienia spotkania „w terenie”.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Marią!

E-mail: m.kupc@niemannpolska.pl

Telefon: +48 734 447 391

https://www.niemannpolska.pl/strefa-projektanta/