Niemann Polska

Aktualności

Niemann Polska na liście Diamentów Forbesa

Środa, 6 lutego 2019

Niemann Polska po raz kolejny nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem magazynu Forbes. Spółka trzeci raz z rzędu znalazła się na liście Diamentów Forbesa. 

Produkty Niemann Polska w Moskwie

Piątek, 23 listopada 2018

W tym tygodniu  produkty Niemann Polska można było zobaczyć na targach Mebel 2018 w Moskwie. W ciągu 5-dniowego eventu, według szacunków organizatorów, pojawiło się tam ponad 4 tys. odwiedzających z 65 krajów.

Metal w stylu Vintage- Nowości!

Środa, 21 listopada 2018

Styl industrialny, metal w stylu vintage, used look- tak w kilku hasłach można opisać nowe produkty w ofercie Niemann Polska  - PIANOVO METAL Used Look oraz PIANOVO METAL Crumble. 

Wyprzedaż - wielkie wietrzenie magazynu -50% od ceny paletowej

Wtorek, 8 maja 2018

W Niemann Polska wystartowało wielkie wietrzenie magazynu. Jeśli masz w planach realizacje wymagające większych zakupów, to warto abyś pomyślał o nich właśnie teraz. To idealna okazja na zakup płyt meblowych po niższej cenie.

 

Wyjątkowa współpraca Niemann Polska i Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

Poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Biznes i sztuka to dwa różne światy, których integracja może dać zaskakujący, elektryzujący efekt. Połączenie sił Niemann Polska i Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych zaowocowało wyjątkowym pomysłem na konkurs. Zadaniem studentek III Pracowni Projektowania Architektury Wnętrz ASP w Gdańsku było stworzenie projektu stanowiska wystawienniczego na potrzeby Niemann Polska. Nagrodą główną w konkursie było 2000 zł.