Niemann Polska

Aktualności

Heban Ekskluzywne Meble - dystrybutor Niemann Polska w Warszawie

Wtorek, 24 stycznia 2017

Zapraszamy wszystkich z Warszawy i okolic do firmy Heban EkskluzywneMeble.  W ofercie Heban znajdą Państwo materiały i akcesoria do produkcji mebli w tym płyty meblowe Niemann Polska.

 

Meb-Lux Meble Chełm - nowy dystrybutor Niemann Polska w województwie lubelskim

Wtorek, 17 stycznia 2017

Zapraszamy wszystkich z miasta Chełm i okolic do hurtowni Meblux. W województwie lubelskim to już czwarty dystrybutor, u którego można kupić płyty meblowe Niemann Polska.

Mega obniżka na płyty Polygloss oraz Polygloss 4x9

Środa, 4 stycznia 2017

Miło nam poinformować, że począwszy od 2 stycznia 2017 roku obniżce uległy ceny płyt Polygloss oraz Polygloss 4x9. Obniżka podyktowana jest zmianą standardowej grubości płyty na 18 mm oraz zwiększeniem wydajności produkcji.

 

Nowe płyty meblowe Pianovo Silk

Poniedziałek, 2 stycznia 2017

Pianovo Silk - jest to nowy produkt matowy w ofercie Niemann Polska charakteryzujący się połyskiem na poziomie 5 gloss-ów oraz wysoką odpornością na zabrudzenia i ślady palców.

Konkurs fotograficzny z produktami Niemann Polska

Czwartek, 1 grudnia 2016

Konkurs skierowany jest do osób indywidualnych, stolarzy, projektantów, architektów, którzy użyli w realizacji swojego projektu płyt meblowych Niemann Polska. Wystarczy wysłać fotografię kuchni, mebli, szafy aby mieć szansę wygrania tabletu Samsung Galaxy Tab E.

Podsumowanie roku koncernu Niemann Moebelteile

Poniedziałek, 28 listopada 2016

Podsumowanie sprzedaży w bieżącym roku, prezentacja nowych produktów oraz strategia i cele na przyszły rok. W centrali firmy Niemann Moebelteile, producenta najwyższej klasy płyt meblowych, odbyło się spotkanie przedstawicieli firm z 19 krajów, w tym także z Niemann Polska.