Niemann Polska

Aktualności

Sprawdzacz kolorów Niemann

Poniedziałek, 11 września 2017

Czy spotykacie się z klientami, którzy nie potrafią sobie wyobrazić jak będą wyglądały fronty kuchenne w konkretnym kolorze? Wymyśliliśmy specjalną folię, dzięki której po przyłożeniu do formatki z naszego ekspozytora w prosty sposób możecie pokazać klientowi jak wyglądać będzie kuchnia w danym kolorze.

 

Konkurs - Odśwież kuchnie z Niemann Polska

Wtorek, 1 sierpnia 2017

Zadaniem uczestników konkursu jest przesyłanie zdjęć swoich mebli kuchennych. Firma Niemann Polska spośród nadesłanych zdjęć wybierze jedną kuchnie, w której wymieni fronty szafek oraz szuflad. Konkurs ma na celu pokazanie, że wymiana frontów meblowych nie jest skomplikowanym przedsięwzięciem i każdy może to zrobić na własną rękę.

Niemann Polska wyróżniony w rankingu miesięcznika Forbes!

Piątek, 9 czerwca 2017

W czwartek 8 czerwca podczas gali w sopockim hotelu Haffner zostały wręczone Diamenty Forbesa. Niemann Polska zdobył wyróżnienie w kategorii firm o poziomie od 5 do 50 mln PLN w województwie pomorskim. W tym roku na liście laureatów znalazły aż 274 firmy. 

Rozstrzygnięcie konkursu - Projekt Ekspozycyjny Niemann

Piątek, 9 czerwca 2017

Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie projektu mebli, z wykorzystaniem ekspozycyjnych frontów połyskowych firmy Niemann Polska. W konkursie mogli wziąć udział stolarze, architekci, projektanci, uczniowie i studenci kierunków związanych z projektowaniem mebli. Najlepszy projekt został nagrodzony nagrodą pieniężną w wysokości 1000 zł. 

 

Niemann Polska + Hettich on Tour

Czwartek, 1 czerwca 2017

31.05.2017, MIKOMAX, ul. Elektronowa 4, 94-103 Łódź

Spotkanie sprzedażowe Niemann Polska - 26.05.2017

Poniedziałek, 29 maja 2017

Spotkanie najlepszych w kraju dealerów płyt i frontów meblowych Niemann Polska.