Niemann Polska

Aktualności

Targi Interzum 2017 - Fotogaleria

Czwartek, 25 maja 2017

Niemann na targach Interzum 2017

Środa, 12 kwietnia 2017

Interzum to jedne z największych targów dla branży produkującej meble i dla branży wnętrz w Kolonii w Niemczech. Ponad 1500 międzynarodowych wystawców prezentuje na targach swoje odkrywcze technologie i nowatorskie projekty, okucia, powierzchnie, materiały z drewna, okleiny, skórę, tapicerkę i maszyny tapicerskie. Targi organizowane są co dwa lata, są źródłem inspiracji dla twórców, producentów, projektantów i architektów. Interzum odbędzie się w dniach od 16 do 19 maja. O udziale Niemann Polska na targach rozmawiamy z Piotrem Zarembą, Dyrektorem Handlowy Niemann Polska.

 

Dni Otwarte z Niemann Polska

Piątek, 7 kwietnia 2017

Serdecznie zapraszamy na spotkania z naszymi przedstawicielami. Czekamy na Państwa z katalogami,
poradami oraz rabatami.

 

Konkurs - Projekt Ekspozycyjny Niemann

Poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie projektu mebli, z wykorzystaniem ekspozycyjnych frontów połyskowych firmy Niemann Polska. Muszą być to projekty nietuzinkowe, ciekawe zarówno pod względem wzorniczym, jak i użytkowym. Atutami będą oryginalne formy i kształty oraz innowacyjne rozwiązania. W konkursie mogą wziąć udział stolarze, architekci, projektanci, uczniowie i studenci kierunków związanych z projektowaniem mebli. Uczestnicy mogą zgłosić tylko jeden projekt mebla. Najlepszy projekt zostanie nagrodzony nagrodą pieniężną w wysokości 1000 zł.  Organizator konkursu dopuszcza możliwość realizacji projektu.

 

Rozwiązanie konkursu "Foto z Niemann Polska"

Poniedziałek, 6 marca 2017

Konkurs skierowany był do osób indywidualnych, stolarzy, projektantów, architektów, którzy użyli w realizacji swojego projektu płyt meblowych Niemann Polska. Wystarczyło wysłać fotografię kuchni, mebli, szafy aby mieć szansę wygrania tabletu Samsung Galaxy Tab E.

Dzień otwarty z Niemann Polska w Pakdrew w Siedlcach

Czwartek, 9 lutego 2017

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z  naszym przedstawicielemw w najbliższy piątek, 10.02.2017 w godz. 8.30 - 15.30 w siedzibie firmy Pakdrew w Siedlcach! Do zobaczenia!