Niemann Polska

Niemann Polska odświeży kuchnie Pana Tomka z Olsztyna!

Utworzono: 11-12-2017

Konkurs  „Odśwież kuchnie z Niemann Polska” zakończony! Głosowanie Jury wyłoniło jednego Laureata, który zostanie nagrodzony nowymi, wybranymi przez siebie frontami kuchennymi wyprodukowanymi z płyt meblowych z obecnej oferty Niemann Polska o wartości nie większej niż 10 000 zł netto. 

Zadaniem uczestników konkursu było nadesłanie zdjęć swoich mebli kuchennych. Firma Niemann Polska spośród nadesłanych zdjęć wybrała jedną kuchnie, w której wymienione zostaną fronty szafek oraz szuflad. Dodatkowo przeprowadzimy wszelkie pomiary, nawiercania oraz montaż nowych frontów

- Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia w konkursie "Odśwież kuchnie z Niemann Polska". Po długich obradach jury złożone z przedstawicieli Niemann Polska postanowiła wybrać kuchnię Pana Tomka z Olsztyna. Jak widać na załączonych zdjęciach Pan Tomek jest kawalerem na bakier z utrzymaniem porządku... Mamy cichą nadzieje, że po zmianie frontów w meblach kuchennych Pana Tomka, odmianie ulegnie nie tylko sama kuchnia - mówi Piotr Zaremba, Dyrektor Handlowy Niemann Polska.           

Niemann Polska odświeży kuchnie Pana Tomka z Olsztyna!
Niemann Polska odświeży kuchnie Pana Tomka z Olsztyna!