Niemann Polska

Aktualności

Kraków miastem nowości!

Wtorek, 19 października 2021

Kraków miastem nowości!

Laboratorium Dobrej Marki w Krakowie już za nami, ależ to było za spotkanie! Z ogromną przyjemnością spotkaliśmy się z wieloma projektantami oraz architektami, by przy wspólnej kawie porozmawiać o nowinkach rynku wnętrzarskiego.

Niemann na tropie...

Czwartek, 30 września 2021

Płyty Niemann Polska cieszą się sporym zainteresowaniem na rynku meblarskim. Dlatego też zdecydowaliśmy się na nagranie kilku odcinków z serii Niemann na tropie, by móc przybliżyć Wam nasze produkty. Na naszym kanale będziemy opowiadać o nowinkach naszej firmy i nie tylko!

Laboratorium Dobrej Marki Gdańsk!

Środa, 1 września 2021

Gdańsk na fali, Laboratorium Dobrej Marki!

Ogromnie cieszymy się, iż mogliśmy być uczestnikiem tego wydarzenia! Zaprezentowaliśmy fronty meblowe dostępne w naszej ofercie pokazując aktualne na rynku rozwiązania technologiczne.  Z dumą prezentowaliśmy nowatorskie rozwiązanie w branży meblarskiej jakim są Ekologiczne Płyty Meblowe wykonane w 100% z recyklingu. To prawdziwy hit na rynku! Charakteryzują się one  wyjątkowym wzorem oraz głęboką strukturą drewna.

 

Antybakteryjna płyta meblowa ANTIBAC

Środa, 4 sierpnia 2021

Antybakteryjna płyta meblowa ANTIBAC

To płyta z powłoką wzbogaconą jonami srebra, które powoli uwalniane, zabijają i hamują rozwój bakterii, a przy tym jest bezpieczna w kontakcie z żywością. Wszystkie nasze płyty z kolekcji Acrylux Połysk i Mat oraz Kristall i Kristall Satina już wkrótce będą dostępne w wersji AntiBac.

Ekologiczne płyty meblowe dostępne w sieci salonów Halupczok!

Środa, 21 lipca 2021

Jest nam niezmiermie miło poinforować że do grona pionierów ekologii w polskiej branży meblowej dołączyła firma Halupczok Kuchnie i Wnętrza!

Laboratorium Dobrej Marki powraca!

Środa, 30 czerwca 2021

Laboratorium Dobrej Marki powraca!

Po wielu miesiącach niemożności spotykania się osobiście z architektami i projektantami nareszcie udało się!