Niemann Polska

INTERZUM 2019

Utworzono: 31-05-2019

Zeszłotygodniowe targi INTERZUM to nie tylko spotkania biznesowe , ale też źródło inspiracji i miejsce, gdzie są wyznaczane trendy. Podczas naszego pobytu zrobiliśmy dla Was research najważniejszych trendów wnętrzarskich:

  • LOFT – to nadal jeden z najbardziej widocznym trendów podczas tegorocznych targów: betony, kamienie, w tym również bardzo popularne i rzucające się w oczy MARMURY. Jeśli beton czy marmury, to często w połączeniu z drewnem. To kontynuacja stylu, który już dzisiaj jest widoczny we wnętrzach. To czego można się jeszcze spodziewać, to rosnącej popularności marmurów.

  • MAT – mat króluje na frontach, czy to w formie jednolitych kolorów czy też drewna czy imitacji kamieni.
  • LASTRIKO – powraca do łask i nie tylko w formie posadzek… trafia na fronty, blaty, czy jako sam wzór - na ściany i tapety.
  • WZORY I STRUKTURY 3D – Meble i płyty z wgłębieniami, z teksturą i strukturą albo laminatami, nadrukami, dającymi złudzenie przestrzeni. W tym roku nawet drewniane i drewnopodobne powierzchnie były z tłoczeniami.

  • EKOLOGIA/ZERO-WASTE/RECYKLING – to również jeden z bardziej widocznych trendów, obserwowany  od kilku lat nie tylko w branży meblowej. W Kolonii przekaz był taki, aby tworzyć meble na lata.
  • EKONOMIA PRZESTRZENI – jak najefektywniejsze wykorzystanie przestrzeni. Na targach pokazane przede wszystkim na przykładzie małych przestrzeni – wiele użyteczności, transformacja przestrzeni i mebli etc.
  • INDYWIDUALIZM – personalizowane wykończenie mebli, np. w postaci wzorzystych wnętrz szuflad.

Targi Interzum zaliczamy do bardzo udanych i to zarówno pod względem biznesowym ale też inspiracji i najnowszych trendów.

Dodatkowo, chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili stoiska Niemann. Do zobaczenia w 2021!