Podsumowanie roku koncernu Niemann Moebelteile

Podsumowanie sprzedaży w bieżącym roku, prezentacja nowych produktów oraz strategia i cele na przyszły rok. W centrali firmy Niemann Moebelteile, producenta najwyższej klasy płyt meblowych, odbyło się spotkanie przedstawicieli firm z 19 krajów, w tym także z Niemann Polska.   

- To już tradycja, że pod koniec roku wszyscy przedstawiciele Niemann Moebelteile spotykają się w Niemczech i wymieniają się doświadczeniami ze swoich krajów. Oprócz podsumowania roku oraz omówienia strategii sprzedażowej na przyszły rok dużo czasu poświęciliśmy na omawianie nowych rozwiązań w najbardziej popularnych kolorach Acrylux Premium/ECO oraz technologii Kristall pozwalającej wyprodukować każdy kolor z gamy NCS. Ciekawostką okazała się możliwość wykorzystania Kristall, jako materiału na drzwi. To tylko pokazuje, że Niemann jest wiodącą i innowacyjną firmą, która wyznacza nowe trendy na rynku meblarskim – mówi Piotr Zaremba, Dyrektor Handlowy Niemann Polska.

Niemann Moebelteile – to niemiecki producent płyt meblowych, który działa na światowym rynku od ponad 185 lat. W związku z dużym zainteresowaniem na polskim rynku komponentami meblowymi, w 2009 roku powołana do życia została spółka Niemann Polska z siedzibą w Gdańsku. Tutaj też od 2014 r. produkowane są płyty meblowe przeznaczone na polski i wschodni rynek.