Niemann Polska

Niemann na targach Interzum 2017

Utworzono: 12-04-2017

Interzum to jedne z największych targów dla branży produkującej meble i dla branży wnętrz w Kolonii w Niemczech. Ponad 1500 międzynarodowych wystawców prezentuje na targach swoje odkrywcze technologie i nowatorskie projekty, okucia, powierzchnie, materiały z drewna, okleiny, skórę, tapicerkę i maszyny tapicerskie. Targi organizowane są co dwa lata, są źródłem inspiracji dla twórców, producentów, projektantów i architektów. Interzum odbędzie się w dniach od 16 do 19 maja br.. O udziale Niemann Polska na targach rozmawiamy z Piotrem Zarembą, Dyrektorem Handlowy Niemann Polska.

Co jest wyjątkowego w targach Interzum?

Tegoroczne targi mają być rekordowej wielkości. Po raz pierwszy zarówno akcesoriom jak i powierzchniom meblowym poświęcone będą po 2 hale targowe. Wielu producentów trzyma najnowsze i najciekawsze pomysły produktowe właśnie na te targi, aby dzięki nim zaskoczyć i przyciągnąć nowych klientów. Jest to najlepsze miejsce aby zapoznać się z bieżącymi nowościami i zobaczyć jak będą wyglądały trendy w naszej branży przez najbliższe lata. Dla Niemann’a Interzum jest dodatkowym świętem, ponieważ z racji rangi imprezy jest to jedna z niewielu okazji gdy nasi przedstawiciele oraz agenci z całego świata spotykają się w jednym miejscu.

Dlaczego warto odwiedzić stoisko targowe Niemann?   

Ponieważ jest to najlepsza okazja aby zapoznać się z nowościami Niemann. Nasze stanowisko to C 029, znajdować się będzie w hali 6. Personel z Polski będzie obecny na targach w dniach 16-18 maja. Bardzo zachęcamy do zarezerwowaniu sobie czasu na spotkanie i umówienie wizyty. Z racji wielkości targów zalecam wcześniejsze wyznaczenia sobie stoisk wartych odwiedzenia. Obawiam się, że może Państwu nie wystarczyć czasu na zobaczenie wszystkiego, a na pewno nie wystarczy go na właściwe zapoznanie się ze wszystkimi nowościami.

Czy na targach zaprezentowane zostaną jakiś nowości Niemann?

Oczywiście. Nie mogę zdradzić wszystkiego, aby nie zepsuć odwiedzającym efektu „WOW”. Uchylając rąbka tajemnicy zaprezentujemy rozszerzenie gamy produktów Pianovo Metall o kolor Złoty (Gold), nową powierzchnię Pianovo Inox oraz płyty i fronty Kristall idealnie dopasowanych kolorystycznie do jednej z najbardziej prestiżowych marek AGD (niestety nie mogę jeszcze powiedzieć której).

Jakie plany po Interzum?           

Tydzień po targach Interzum, w dniach 26-27 maja br., w Gdańsku odbędzie się dwudniowe spotkanie dla najlepszych w kraju dealerów płyt i frontów meblowych Niemann. Jednym z głównych celów spotkania jest szczegółowa prezentacja nowości produktowych z Interzum, wybór tych najlepiej dopasowanych do potrzeb polskiego rynku oraz dyskusja nad najlepszymi metodami ich wdrożenia.