Niemann Polska

Konkurs 10 lat - ważne informacje

Utworzono: 30-04-2019

Szanowni Państwo,

W związku ze spływającymi jeszcze aplikacjami konkursowymi i licznymi zapytaniami, organizatorzy konkursu - Niemann Polska oraz Frontpol - podjęli decyzję o przesunięciu terminu przyjmowania zgłoszeń. Na Państwa aplikacje czekamy do 31 maja 2019 r. W związku ze zmianą, wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 12 czerwca 2019 roku. Pozostałe warunki konkursu nie ulegają zmianie. 

Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać fotografie kuchni, mebla, szafy, aby mieć szansę wygrania telefonu Samsung Galaxy A7 czy voucherów do IKEA. Projekty muszą dotyczyć płyt i/lub frontów  zakupionych po 1 stycznia 2017 r.

Konkurs trwa od 1 marca  do 31 maja  2019 - to w tym czasie należy wysłać swoje zgłoszenie drogą elektroniczną na adres konkurs@niemannpolska.pl lub poprzez Fanpage na Facebooku, wysyłając prywatną wiadomość do Niemann Polska (https://www.facebook.com/NiemannPolska/) i/lubdo  Frontpolu (https://www.facebook.com/frontpol/)

Zgłoszenie konkursowe obejmuje:

- Zdjęcia mebli w formacie  JPG (od 1 do 5MB)- min. 1

- Tytuł pracy

- Rodzaj wykorzystanych płyt

- Imię i nazwisko

- Adres mailowy autora

- Telefon kontaktowy

- Oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do projektu

- Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby prowadzenia konkursu

- Potwierdzenie, że realizacja została wykonana z płyt Niemann Polska/frontów Frontpol (zdjęcie frontów  z hologramem, FV, potwierdzenie zakupu)

Każdy uczestnik może zgłosić więcej niż jedną realizację.

Kapituła złożona z przedstawicieli firmy Niemann Polska i Frontpol wybierze jeden projekt. Autor najciekawszej realizacji zostanie nagrodzony telefonem Samsung Galaxy A7. Ogłoszenie wyników nastąpi do 12 czerwca  2019 r. na stronie internetowej www.niemannpolska.pl oraz na stronie www.frontpol.pl oraz na Fanpage’ach obu firm.

Więcej informacji udziela:

Alina Treptow

a.treptow@niemannpolska.pl

Tel. +48 734 447 391

Pełny regulamin konkursu znajduje się na naszej stronie:

https://www.niemannpolska.pl/aktualnosci/10-lat-niemann-polska-konkurs/