• Niemann Polska - Płyty meblowe do produkcji mebli, frontów oraz indywidualnie zaprojektowanych wnętrz.
 • Niemann Polska - Płyty meblowe do produkcji mebli, frontów oraz indywidualnie zaprojektowanych wnętrz

 • Evolux

  Evolux

  Evolux to nowość. Płyta połyskowa pokryta laminatem akrylowym odpornym na zarysowania Senosan 1800. Laminat został „odchudzony” do grubości 0.5mm, przez co jest ponad 10% tańszy od odpowiedników dostępnych na rynku. Daje to doskonały stosunek jakości do ceny – w rezultacie możemy zaoferować najwyższej jakości płytę akrylową odporną na zarysowania w cenie niższej niż jej „miękkie” odpowiedniki.

 • Acrylux

  Acrylux

  Fronty wykonane z płyt meblowych Acrylux mają bardzo wysoki połysk, dzięki któremu uzyskać można efekt głębi i lustra w każdej kuchni. W przeciwieństwie do lakieru, fronty z płyt Acrylux są bardzo odporne na zarysowania, nie odbarwią się i pozostają w tym samym kolorze pomimo upływającego czasu.

 • Polygloss

  Polygloss

  Polygloss to druga po Acrylux propozycja płyt Niemann Polska w wysokim połysku. Polygloss jest odporny na zarysowania, wgniecenia oraz środki chemiczne. Nie wymaga specjalnych środków do konserwacji, a także nie występuje tu efekt płowienia po dłuższym okresie użytkowania, jak w przypadku powierzchni lakierowanych.

 • Pianovo

  Pianovo

  Płyty Pianovo to propozycja dla tych, którzy wolą meble o matowym wykończeniu. Są to płyty o ciekawej kolorystyce, odporne na zarysowania i „ślady palców”. W ofercie znajdują się m.in. miedź, tytan, stal i chrom, odzwierciedlające najnowsze trendy i dające nowe możliwości ich wykorzystania. Pianovo doskonale sprawdzaja się, jako materiał na fronty szafek kuchennych.

 • Decor

  Decor

  Decor to płyty oparte na kolorystyce Polygloss, Polymatt i Pianovo, wzbogacone o unikalne srebrne, połyskowe lub matowe wzory. Różnorodność wzorów umożliwia tworzenie indywidualnych projektów mebli spełniających oczekiwania zróżnicowanych nabywców. Decor ujawnia swój urok na dużych powierzchniach, takich jak zabudowy czy drzwi przesuwane w szafach.

 • Kristall

  Kristall

  Płyty i fronty Kristall to nowa jakość w dziedzinie produktów o wysokim połysku. Unikalne krawędziowanie frontów z tej płyty, w technologii Zero Edge, pozwala uzyskać dokładną imitację frontu szklanego.  Kristall Zero-Edge została doceniona nagrodą High Quality Award na targach Interzum 2015 w Kolonii.

 • Leather-skóra

  Leather-skóra

  Trudno o inny, tak wytworny i zmysłowy materiał, jak skóra. Płyty i fronty Leather, pokryte rekonstruowaną skórą to propozycja dla tych, którzy nie boją się awangardowych połączeń w swoim domu czy biurze. Dzięki nim można uzyskać bardzo elegancki i „ciepły” wystrój projektowanego wnętrza a same meble zyskają szlachetny i wysokogatunkowy wygląd.

 • Obrzeża

  Obrzeża

  W naszej ofercie mamy pełna gamę obrzeży połyskowych i matowych idealnie dopasowanych kolorystycznie do powierzchni płyt. Obrzeża do płyt połyskowych wykonane są z tworzywa PP (polipropylenu), co zapewnia im właściwości optyczne niemal identyczne jak powierzchnia płyty.