KONKURS - ODŚWIEŻ KUCHNIE Z NIEMANN POLSKA

Zadaniem uczestników konkursu jest przesyłanie zdjęć swoich mebli kuchennych. Firma Niemann Polska spośród nadesłanych zdjęć wybierze jedną kuchnie, w której wymieni fronty szafek oraz szuflad. Konkurs ma na celu pokazanie, że wymiana frontów meblowych nie jest skomplikowanym przedsięwzięciem i każdy może to zrobić na własną rękę.

UCZESTNICY:

W Konkursie może brać udział każda osoba fizyczna, spełniająca wymagania nałożone regulaminem konkursu.

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ:

1 sierpnia 2017 do 30 listopada 2017 r.            

NAGRODA:

Głosowanie Jury wyłoni jednego Laureata, który zostanie nagrodzony nowymi, wybranymi przez siebie frontami kuchennymi wyprodukowanymi z płyt meblowych z obecnej oferty Niemann Polska o wartości nie większej niż 10 000 zł netto. Dodatkowo Organizator zobowiązuje się do przeprowadzenia wszelkich pomiarów, nawiercania oraz montażu nowych frontów.

ZGŁOSZENIA:

Każdy, może nadesłać zdjęcia, w formie elektronicznej w postaci pliku JPG, załączone do poczty elektronicznej. Wielkość pojedynczej zdjęcia nie może przekraczać  5 mb. W tytule należy zamieścić hasło „Odśwież kuchnie z Niemann Polska”, a w treści należy podać: imię i nazwisko, adres autora, telefon kontaktowy.  Zgłoszenia ze zdjęciami należy przesyłać na adres konkurs[@]niemannpolska[.]pl

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Ogłoszenie wyników nastąpi 11 grudnia 2017 roku na stronie internetowej www.niemannpolska.pl oraz stronie www.facebook.com/niemannpolska, a zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie drogą telefoniczną lub mailową. Decydując się na udział w Konkursie jego zwycięzca niniejszym wyraża zgodę na umieszczenie zdjęcia swojej kuchni w ogłoszeniu o wynikach Konkursu oraz na przeprowadzenie profesjonalnej sesji zdjęciowej swojej kuchni przed i po wymianie frontów kuchennych.